Chat with us, powered by LiveChat

Naucz się uczyć

Do egzaminów, certyfikatów, na co dzień - raz na zawsze!

Jako uczeń musisz przyswoić mnóstwo informacji w krótkim czasie. A potem jeszcze poddać swoją wiedzę testom w postaci sprawdzianów czy egzaminów. Wszystkiemu towarzyszy presja – w końcu dobry wynik z matury czy ukończenie wymarzonych studiów mogą zaważyć o Twojej przyszłości.

Jak poradzić sobie z tym wyzwaniem?

Kurs online Jak się uczyć efektywnie? pomoże Ci odkryć najbardziej skuteczne techniki uczenia się i sprawi, że edukacyjne wyzwania będą dużo przyjemniejsze.

Skąd wiem? Uczę w szkołach i na uczelniach od ponad 30-tu lat.

Zauważyłam, że najczęstszym problemem “słabych uczniów” nie jest brak zdolności, a brak umiejętności uczenia się. Uczeń bez sprawdzonego systemu na naukę jest zagubiony, zestresowany, a wiadomości przyswaja dłużej i mniej skutecznie. Rezultat? Męka nad książkami, panika w dniu testu, a potem niezadowalające wyniki. To błędne koło, które jednak można przerwać wprowadzając do swojego arsenału bezcenną umiejętność efektywnego uczenia się.

Właśnie tego możesz nauczyć się na moim kursie i w ciągu miesiąca odmienić sposób, w jaki przyswajasz wiedzę. Ostrzegam – istnieje spora szansa, że polubisz naukę (jeszcze bardziej). Do usłyszenia!
Danuta Kitowska

Ile to kosztuje?

199 zł

W tej cenie uzyskasz roczny dostęp do dwunastu lekcji dotyczących różnych aspektów uczenia się. W lekcjach znajdziesz:

 • Video nagrane przeze mnie
 • Ćwiczenia
 • Wskazówki
 • Checklisty
 • Notatki graficzne

Sprzedaż najbliższej edycji kursu rusza za kilka miesięcy. Zapisz się na listę zainteresowanych, aby jej nie przegapić!

Nie oznacza to obowiązku zakupu, ale dowiesz się o starcie kursu jako pierwszy.

Co znajdziesz w kursie?

Planowanie uczenia się

Lekcje 1-2

Dowiesz się jak stworzyć realistyczny i użyteczny harmonogram pracy.

Zarządzanie czasem

Lekcja 3

Nauczysz się znajdować czas na naukę i wykorzystywać go co do minuty.

Pozyskiwanie i przechowywanie informacji

Lekcja 4

Będziesz wiedzieć jak zdobywać wiarygodne informacje i mądrze je przechowywać.

Notowanie

Lekcje 5-8

Nauczysz się tworzyć notatki (w tym graficzne!), które ułatwiają naukę.

Mnemotechniki

Lekcja 9

Poznasz skuteczne sposoby na zapamiętywanie różnych informacji.

Internet

Lekcja 10

Dowiesz się jak wykorzystywać moc internetu do nauki.

Monitorowanie postępów

Lekcja 11

Zapoznasz się z metodami na sprawdzanie własnych postępów w nauce.

Powtórki i egzaminy

Lekcja 12

Nauczysz się skutecznie powtarzać materiał i przygotowywać się do ważnych testów.

Kurs “Jak się uczyć efektywnie?” to:

Wiedza

Dwanaście lekcji wypełnionych praktycznymi wskazówkami.

Ćwiczenia

Każdej lekcji towarzyszą ćwiczenia i checklisty, które pomogą utrwalić nowe nawyki.

Kontakt

Możliwość kontaktu ze mną poprzez konsultacje mailowe.Wizualne uczenie się

Lekcje wypełnione są notatkami graficznymi i wizualnymi pomocami naukowymi.

Dostęp

Dostęp do kursu przez 12 miesięcy.

Wygoda

Kurs znajduje się na platformie online z dostępem dla zalogowanych użytkowników.

Czy kurs “Jak się uczyć efektywnie?” jest dla Ciebie?

TO KURS DLA CIEBIE JEŚLI
 • Masz wrażenie, że uczysz się w sposób chaotyczny i nie masz strategii na przygotowanie do kolejnych edukacyjnych wyzwań. Świetnie – pokażę Ci jak budować plany nauki nawet najtrudniejszych zagadnień.
 • Nie notujesz, albo tworzysz notatki, których nie możesz zapamiętać. Moc notatek jest wielka i może zaoszczędzić sporo czasu na znienawidzone “powtórki”. Pokażę Ci na czym polegają różne rodzaje notatek, które Twoja pamięć bardzo polubi.
 • Stoisz przed dużym wyzwaniem edukacyjnym (nauka do matury, wymagające studia) i szukasz sposobu na ogarnięcie tego. Cieszę się, że zaczynasz od poprawy swojej umiejętności samego uczenia się, to rzeczywiście podstawa każdego wyzwania. Na kursie dowiesz się o wielu technikach na zdobycie i zapamiętanie wiedzy.
 • Nie masz pewności jaki sposób nauki najbardziej Ci odpowiada. To częsta sytuacja – wielu z nas słyszało o byciu np. wzrokowcem, ale czy to rzeczywiście odpowiedź na wszystko? Zdecydowanie nie. Na kursie poznasz dokładniej swoje preferencje naukowe, wypróbujesz różne techniki i będziesz w stanie świadomie wybrać swoje ulubione sposoby na naukę.
TO NIE JEST KURS DLA CIEBIE JEŚLI
 • Masz swoje sprawdzone sposoby na naukę, które przynoszą zadowalające efekty. Jeśli tak jest, to serdecznie gratuluję!
 • Oczekujesz, że kurs zadziała jak magiczna pigułka wiedzy. Zapewniam wiedzę, narzędzia oraz wsparcie, po Twojej stronie jest sprawdzenie moich propozycji na sobie i wybór najlepszych.
 • Nie masz ochoty próbować nowych metod uczenia się. Wielu osobom wydaje się na przykład, że skoro „nie mają talentu artystycznego”, to notowanie graficzne nie przyniesie im pożytku. Udowodnię Ci, że to nieprawda, ale tylko jeśli nastawisz się na testowanie różnych technik aby znaleźć te najbardziej skuteczne dla Ciebie.
 • Potrzebujesz pomocy jedynie w konkretnym zagadnieniu np “Jak policzyć masę molową?”. Ten kurs ma nauczyć Cię efektywnej nauki na całe życie, nie wyjaśnić pojedyncze tematy szkolne. Ale w sprawach dotyczących chemii zawsze możesz się do mnie odzywać, w końcu uczyłam jej wiele lat 🙂

Zgłoś chęć udziału w kolejnej edycji kursu

Nie oznacza to obowiązku zakupu, ale dowiesz się o starcie kursu jako pierwszy.

Co o moich kursach myślą inni?

Dzięki kursom od Nauczonej udało mi się dostać na wymarzone studia. Od tej pory nauka sprawia mi przyjemność. Serdecznie polecam!– Wojtek
student wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Ukończyłam dwa kursy organizowane i prowadzone przez Panią Danutę. To, co cechuje warsztaty u Pani Kitowskiej, to profesjonalizm, wszechstronność i organizacja, która notabene jest dla mnie najlepszą wartością, jakiej nauczyłam się podczas tych kilkunastu godzin zajęć. Poza usprawnieniem mojej pracy czasowo, znacząco poprawił się także sposób zapisywania notatek, który (wiem, że ciężko uwierzyć) zachęca do nauki, a co najważniejsze, ułatwia ją. Zapisywanie często nawet trudnych tematów, stało się łatwiejsze i przyjemniejsze, a nauka płynniejsza. W mojej opinii, największą zaletą, jaką cechują kursy Pani Danuty, jest ich „ważność długoterminowa”, a także to, że przydają się na każdej płaszczyźnie życia, zaczynając od szkoły, kończąc na planowaniu sobotniego sprzątania, poprzez kreatywne zapakowanie prezentu koleżance na urodziny. Idę teraz do liceum i jestem jednego pewna- nie mam obaw co do organizacji mojej pracy, ponieważ ostatnia klasa gimnazjum była dla mnie testem, który jak uważam, został zdany dobrze. Z całego serca polecam każdemu.– Julia
tegoroczna absolwentka gimnazjum, uczestniczka warsztatów uczenia się
Notatki graficzne są ciekawą alternatywą dla standardowych, nudnych notatek. Dzięki kursom nauczyłam się nie tylko jak tworzyć mapy myśli, ale także stosować znaki graficzne w codziennych szkolnych notatkach. Z nimi powtarzanie do lekcji czy sprawdzianu zajmuje moment. Kursy rozwijają kreatywność i otwierają umysł na nowe rozwiązania, zdecydowanie są godne polecenia.– Jana
licealistka
Gdybym miała określić dlaczego polecam kurs „Jak się uczyć efektywnie”, na pierwszy miejscu powiedziałabym o jego indywidualności. O co chodzi? Przede wszystkim o to, że pomijając bardzo ciekawie opracowane tematy i zagadnienia ułatwiające naukę, osoba biorąca udział w kursie może liczyć na ciągły kontakt z autorką, może poprosić o dodatkowe wyjaśnienia, czy pomoc w zrealizowaniu zadań pojawiających się w kolejnych lekcjach. Ważne są też uwagi i rady jak poprawić swoją technikę, czy co zmienić aby dana rzecz wychodziła nam lepiej. W trakcie kursu dowiedzieć się można wielu interesujących tricków, dlatego serdecznie polecam kurs wszystkim, którzy zainteresowani są nowymi sposobami uczenia się lub też nie odkryli jeszcze własnej drogi do efektywnej nauki.– Zuzanna
licealistka, uczestniczka testowej wersji kursu online
Podczas zajęć Jak się uczyć? moja nastoletnia córka Zofia znalazła sposób na zapamiętywanie i utrwalanie wiedzy, który jest bliski jej talentowi i osobowości. Chętnie z niego korzysta w szkole i poza nią. Zajęcia w przyjaznej atmosferze, nastawionej na ucznia i jego rozwój!– Julita
mama gimnazjalistki
Danuta… Ona porywa uczniów całą sobą. Od pierwszej chwili chce Jej się słuchać. Nietuzinkowa, pełna wiedzy. A co najważniejsze kocha to, co robi. Dlatego potrafi nauczyć i chce się z Nią uczyć!– Patrycja
mama uczestniczki kursu

Rodzicu!

Zastanawiasz się czy to dobry kurs dla Twojego dziecka, ucznia klas VII i VIII czy każdej klasy szkoły ponadpodstawowej? Napisz do mnie na danuta@nauczona.pl – wspólnie zastanowimy się nad najlepszą opcją. 

Praktyczne informacje

 • Sprzedaż kursu w cenie 199 zł potrwa od 20.01 do 02.02 2020. Kolejną edycję przewiduję wiosną 2020 r. 
 • Dostęp do kursu otrzymasz natychmiast po zaksięgowaniu płatności.
 • Lekcjom towarzyszą podcasty nagrane przeze mnie oraz ćwiczenia, szablony i checklisty.
 • Metoda płatności: PayU.